Dünyada ve türkiyede yıllar ilerledikçe bayan  ayakkabı modelleri artıyor ve konfor seviyesi en üst düzeye çıkıyor.  Özellikli ayakkabı kadınların satın almak ve kullanmaktan oldukça zevk aldıkları bir eşyadır.  Bir çok marka insanları çekmek için değişik sitillerde ayakkabılar üretmektedir.  Ayakkabı denildiğinde akla babetler,topuklu ayakkabılar,botlar cizmeler gibi türler gelmektedir. Bu konumuzda genel olarak hepsinden en az birer model göstermek istiyoruz.  Bayan ayakkabı modelleri gün geçtikçe abiyelerin altına giyen kadınlar için daha güzel daha modern şekilde tasarlandıklarını görüyoruz.  Bu ayakkabı modelleri ile bir ortama girdiğinizde dikkatleri tamamen üstünüze çekeceksiniz.

bayan ayakkabi modelleri1 Bayan Ayakkabı Modelleri

İlk ayakkabı modelimiz deri malzemesinden yapılmıştır. Rengi beyazdır. Ayakkabının markası dunedir.  145 mm topuk boyu ile yüksek topuklu ayakkabı kategorisine girmektedir. Sentetik malzeme kullanılmıştır.

bayan ayakkabi modelleri2 Bayan Ayakkabı Modelleri

Tasarım olarak burun ucu oldukça iyi bir etki bırakmaktadır.  Ayakkabı siyah süettir.  Markası Duen dir. 105mm topuk boyutu ile yüksek topuklu ayakkabı türüne girmektedir.

bayan ayakkabi modelleri3 Bayan Ayakkabı Modelleri

Süetten yapılmış bir ayakkabıdır.  Tan süet rengindedir. 60 mm topuk yüksekliği vardır.  Bağcıkları bağlama şeklindedir.

bayan ayakkabi modelleri4 Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabının malzemesi süetten yapılmadır. Rengi gri süettir.  Ayağınızda doğru kombinasyon ile birlikte çok şık duracağına eminim.

bayan ayakkabi modelleri7 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleribayan ayakkabi modelleri10 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleribayan ayakkabi modelleri5 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleri

bayan ayakkabi modelleri8 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleri

bayan ayakkabi modelleri6 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleri

 

bayan ayakkabi modelleri9 150x150 Bayan Ayakkabı Modelleri

 

Categories: Ayakkabı Modelleri

Leave a Reply